ANTALYA YAPI TADİLAT & İNŞAAT & TAAHHÜT

Alçıpan ve Asma Tavan Dekorasyon Uygulama

Yaşam Alanlarınızın Yenilenme ve Süslenme Zamanı! | Antalya’nın tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz.

Bilindiği gibi yaşam alanlarının güzellik kazanması ve daha hoş bir ortamın kurulabilmesi açısından bölme duvar – asma tavan çalışmaları gibi, seramik döşeme gibi ya da duvar kağıdı döşemeleri gibi çeşitli uygulamalar ortaya konabilmektedir. Bütün bu uygulamalar temel olarak dekorasyon çerçevesinde ele alınır.

Evlerin, iş yerlerinin ya da diğer benzer sosyal alanların daha güzel, daha hoş bir görünüme sahip olması noktasında bu durum fazlası ile değer taşır. Sadece güzellik ya da estetik anlamda değil, ergonomik ve verimlilik anlamında da dekorasyon çok kritik bir başlıktır.

Çünkü çalışma alanlarında ortamın işe uygun olması, verimliliğin artarak yapılan işin amacına ulaşılması gibi konular ortamdaki eşya seçimleri, eşya yerleşimleri, bina içi ya da bina dışı düzenlemeler gibi konular ile ilgilidir. Bu noktada da işinin ustası dekorasyon ekipleri ve uzmanları ile pek çok sorun çözüme kavuşur.

Alçıpan ve Asma Tavan

Mekanınıza fonksiyonel ve dekoratif alanlar sunarken aynı zamanda ısı, ses ve sıvı yalıtımı da sağlıyoruz.

Alçı levhaların tavana askı profilleriyle tutturulmasıyla yaratılan asma tavanlar, tesisatların ve elektrik kablolarının gizlenmesine imkan sağlamakla kalmıyor ayrıca evinizi muhteşem yaşam alanlarına çeviriyor. Ses, ısı ve yangın yalıtımını güçlendirmekle beraber dekoratif ve fonksiyonel bir etkide sağlar. Ayrıca Hafif yapılarından dolayı depreme dayanıklı binalar için tercih sebebidir.

Alçıpan uygulaması genellikle asma tavan, kuru sıva, bölme duvar veya kuru yer döşemelerinde tercih edilmektedir. Bazen Tv Ünitesi & Niş & Kartonpiyer gibi uygulamalarda da kullanılmaktadır. Alçıpan ustası arayan müşterilerimizin de ihtiyaçları bu doğrultuda ise doğru adrestesiniz.

nbsp‣ Antalya Yapı Tadilat Hizmetleri
Görüşmeyi Başlat!
1
Antalya Yapı Tadilat
Merhaba 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz!