ANTALYA YAPI TADİLAT & İNŞAAT & TAAHHÜT

Alçı Sıva & Boya & Badana İşleri

Yaşam Alanlarınızın Yenilenme ve Renklenme Zamanı!

Her ev, bina, iş yeri ve benzer yapı için zaman zaman boya, badana veya alçı sıva işleri çıkabilir. boya, badana ve alçı sıvaya ihtiyacı olan yerlerin işleme uygun hale getirilmesi alanın yapılacak işlemlerden sonra çok daha güzel ve kaliteli duracağı şüphesizdir.

Yeni satın alınan bir evde oturmadan önce, yeni kiralanan bir iş yerine yerleşmeden önce ya da farklı zamanlarda sırf değişiklik ve dekorasyon amacı ile boya, badana ve alçı sıva işlemleri yaptırılabilir. Alçı sıva, boya ve badana uygulamalarında ustaların tecrübeli, yani işinin ehli olması çok önemlidir.

Çünkü, yapılacak en ufak bir hatalı işlemde tüm görüntü bozulabilir ve kişiler o yapının içinde yaşamaktan mutlu olmayabilir. Bu nedenle de ister zorunlu durumlar için, ister keyfi dekorasyon için olsun bu tür uygulamaları yapacak olan ekiplerin en iyileri arasından seçilmesi gerekir.

Boya, badana ustası ya da alçı ustası alanında tecrübeli ve işinin uzmanı olmalıdır. Verdiğimiz hizmetler arasında en başta gelen bu uygulamalar için bina tipi ve özelliklerine uygun olan ustalarımızı alana yönlendirmekteyiz.

Antalya gibi büyük ve kalabalık bir kentte, işinin hakkını vererek ve pratik çözümler sunarak çalışan uzman bir ekibe sahibiz. Bunun için kent genelinde boya – badana – alçı sıva işleri dendiği zaman yapı tadilat firmamız akıllara gelmektedir.

Alçı & Boya İşlemi

Ücretsiz Keşif Sonrası Belirlenen gün ve saatte sizi ziyaret ediyoruz.

  • Boya badana uygulamasına başlanmadan eviniz eşyalı ise evdeki tüm eşyalar bulundukları yerde veya odada toplanır üstleri örtülür ve korunur.
  • Parke süpürgelikleri maskeleme bandı ile bantlanır.
  • Parkelerin üstü (zemin) toz – kir ve boya dökülmelerine karşı branda-poşet vs. ile kaplanır.
  • Duvarlarda kabarma, çatlama, çivi delikleri çok iyi bir şekilde onarılarak, boya uygulamasından sonra yama gibi gözükmesini önlemiş oluruz.
  • Tavanlara iki kat tavan boya uygulaması yapılır.
  • En son duvarlara en az iki kat boya uygulanır.
  • Boya işi bittiğinde maskeleme bantları sökülür yere serili poşetler toplanır eviniz eşyalı ise eşyalarınız yerine yerleştirilir.
nbsp‣ Antalya Yapı Tadilat Hizmetleri
Görüşmeyi Başlat!
1
Antalya Yapı Tadilat
Merhaba 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz!